Rok 2018

3 lata trwania akcji społecznej „Nie Zapomnij O Nas, Powstańcach Warszawskich”

Bohater z Powstania Warszawskiego – prof. Witold Kieżun „Wypad” – ze łzami w oczach i łamiącym się głosem dziękował za piękne życzenia.

Świętowaliśmy 95. urodziny Zofii Czekalskiej „Sosenki”.

Przekazaliśmy Wasze życzenia pani Annie Mizikowskiej „Grażce” z batalionu „Parasol”. Była niezwykle wzruszona, najchętniej podziękowałaby każdemu osobiście. 

„Pamiętajcie – dla Was to chwila, żeby napisać kilka miłych słów, wyrazić wdzięczność za ich poświęcenie i walkę, a takie gesty naprawdę wiele znaczą dla naszych Bohaterów i sprawiają mnóstwo radości.” 

Życzenia dla pani Wandy. Jeden z piękniejszych momentów naszej akcji! Wręczyliśmy Wasze życzenia i prezenty urodzinowe naszej kochanej Pani Wandzie. Była przeszczęśliwa, życzenia sprawiły jej ogromną radność!

Dodatkowo, wydrukowaliśmy dla Pani Wandy wspaniały fotoobraz. Jej najsłynniejsze zdjęcie z Powstania Warszawskiego, kiedy walczy na pierwszej linii frontu, z pistoletem maszynowym Błyskawica w rękach – pokolorował cyfrowo Mikołaj Kaczmarek – Kolor Historii.

Urodziny Papcia Chmiela.

„Papcio Chmiel” świętował 95 urodziny, Księga z życzeniami od Was sprawiła mu ogromną radość.

W podziękowaniu za życzenia otrzymaliśmy od Papcia rysunek z Tytusem.

Andrzej Chołowiecki „Szary” czekał na prawdziwy grób 74 lata!

W 2018 roku odsłoniliśmy odbudowaną mogiłę Bohatera. Nie byłoby to możliwe bez pani Wandy Traczyk-Stawskiej, jego wiernej przyjaciółki, która wciąż wypełnia rozkaz dowódcy – by odnaleźć i dbać o groby kolegów z Powstania Warszawskiego.

Komitet44 został nominowany do nagrody Wawa Bohaterom. Znaleźć się w tak wspaniałym gronie to wielka sprawa.

W gronie osób, stowarzyszeń i fundacji, które od lat wykonują ogromną pracę na rzecz Powstańców Warszawskich.